Koningsspelen 2022
Schaak clinics groep 7/8
Afgelopen vrijdag (22-4) Hebben Jessica en Rob een clinic gegeven aan leerlingen van Willem van Oranje, de Sterrenborgh en De jonge Helden. In de kantine van de korfbal vereniging DOS-WK kregen leerlingen van groep 7 en 8 de basiskneepjes van het schaakspel uitgelegd.
"Het was een leuk festijn vandaag, Alle kinderen zonder uitzondering, hebben hartstikke goed mee gedaan en volgens mijn vond iedereen het leuk!" (Jessica)
- Geschreven door Daniel Rabbers
Interne Competitie 3.4
De vierde ronde van de laatste periode:
Achim - Jasper K 1/2 - 1/2
Luc - Jan Willem 0-1
Malek - Dinant 1/2 -1/2
Peter - Ferdinand 1-0
Wahe - André 1/2 -1/2
Gerard G - Sam 0-1
Niklas - Veronique 0-1
Henk S - Gerard A 0-1
Niels - Vigen 0-1
Ton was vrij
Stand:
1. Jasper 891 11. Levi 705 21. Lukas 571
2. Achim 806 12. Peter 686 22. André 563
3. Rudie 795 13. Ton 675 23. Nordien 562
4. Jan Willem 783 14. Ferdinand 665 24. Niklas 546
5. Luc 765 15. Vigen 650 25. Gerard A 532
6. Rob 760 16. Wahe 640 26. Henk S 504
7. Dinant 745 17. Ben 633 27. Christian 490
8. Thomas 745 18. Veronique 631 28. Niels 473
9. Sam 716 19. Gerard G 627 29. Henk B 462
10. Malek 706 20. Daniël 577
- Geschreven door Luc Compagnie
Interne competitie periode 3, ronde 3
De derde ronde van de laatste periode. Wie zal met Rob om het kampioenschap mogen strijden?
Jasper - Malek 1-0
Luc - Peter 1-0
Vigen - Rudie 0-1
Gerard G - Ferdinand 1-0
Henk B - Ben 0-1
Lukas - Daniël 1/2 - 1/2
Sam - Niels 1-0
Christian - André 0-1
Gerard A - Nordien 0-1
Rob was vrij
De stand:
1. Jasper 936 11. Ferndinand 732 21. Niels 590
2. Achim 849 12. Peter 713 22. Henk S 584
3. Luc 838 13. Gerard G 702 23. Christian 575
4. Thomas 833 14. Sam 695 24. Henk B 574
5. Rob 832 15. Vigen 694 25. Gerard A 567
6. Rudie 825 16. Ben 691
7. Dinant 807 17. Daniël 653
8. Jan Willem 787 18. Lukas 646
9. Malek 777 19. André 607
10. Levi 743 20. Nordien 602
- Geschreven door Luc Compagnie
2 April 2022 KNSB Ronde 8
WSG vs ME2
0:30 1.Fragment: Jochem Mullink vs Henk Bernink
ME4 vs Amersfoort 3
6:40 2. Fragment: Even, B.A. (Bob) vs Kölling, L. (Leonard)
09:55 3. Fragment: Bart van, P. (Peter) vs Kepers, L. (Luc)
15:50 4. Fragment: Groenewolt, J. (Jessica) vs Bekius, T. (Tom)
24:20 5. Fragment: Möhlmann, M. (Mathijs) vs Nies, L.W. (Levi)
27:30 6.Fragment: Loedeman, A. (Bert) vs Vasse, A. (Albert)
ME2 vs ASV 2
29:00 7.Fragment: Maassen van den Brink, K.J. (Koen) vs Langendijk, A.J.H. (Andre)
32:55 8.Fragment: Veelen van, T.J. (Thomas) vs Duman, M. (Murat)
38:15 9.Plasman, J.A. (Hans) vs Wolbers, J.P. (Johan)
ME1 vs De Waagtoren
44:15 10.Fragment: Fasel, T. (Ton) vs Willigen van, S.W. (Sjoerd)
48:00 11.Fragment: Bierenbroodspot, P. (Paul) vs Vlaming, J. (Jos)
Uitslagen:
Klasse 1A: SG Max Euwe 1 vs De Waagtoren 1 5 -5
Klasse 3B: SG Max Euwe 2 vs ASV 2 3 -5
Klasse 3A: SG Max Euwe 3 vs Groninger Combinatie 3 niet gespeeld.
Klasse 5B: SG Max Euwe 4 vs Amersfoort 3 6 -2
- Geschreven door Vincent Vleeming
Ronde 7 8-tallen in Borne
SOS 8-tallen competitie:
Klasse 1A: SG Max Euwe vs Hardenberg. 4.5 -3.5
- Geschreven door Vincent Vleeming
Pagina 38 van 149